Blog prawniczy

Twoje narzędzie do budowania długotrwałych relacji z klientem

Dlaczego prawnik musi mieć bloga?

Zyskaj nowych klientów

Dzieląc się swoją specjalistyczną wiedzą możesz zyskiwać każdego dnia nowych klientów, którzy poszukują pomocy prawnej w Internecie.

Bądź ekspertem

Każdy klient poszukujący pomocy prawnej chce być pewny, że trafia we właściwe ręce, dlatego blog prawniczy jest najlepszym narzędziem do budowania wizerunku fachowca
posiadającego bogate doświadczenie w określonych dziedzinach prawa.

Buduj relacje z klientami

Blog prawniczy to narzędzie budowania relacji między klientem a kancelarią, zanim potencjalny klient przekroczy próg naszego biura mamy możliwość wzbudzić jego zainteresowanie oraz zaufanie.

Zyskaj narzędzie PR-owe kancelarii

Za pomocą bloga prawniczego możesz kreować swój PR w Internecie, masz szansę nawiązywać współpracę z mediami, być zapraszanym na wydarzenia branżowe oraz gromadzić kontakty biznesowe.

Czy to działa?

348 blogów prawniczych w całej Polsce

To dowód na zapotrzebowanie tego typu treści. Wiele osób, zanim zdecyduje się na pomoc prawnika, szuka rozwiązania swojego problemu w sieci.

Wzrost popularności witryny nawet do 70%

Chętnie odwiedzane blogi generują ruch również na stronach, które reklamują, a więc przede wszystkim na witrynie Twojej Kancelarii. To z kolei polepsza Twoją pozycję w wyszukiwarce.

Jak pisać efektywne teksty na bloga prawniczego?

Szkolenia z publikowania treści

Wyposażymy Cię w narzędzia niezbędne do pisania chwytliwych i łatwych do odnalezienia w sieci tekstów tak, by Twój blog nie tylko stał się popularny, ale także w elegancki sposób reklamował Twoją Kancelarię.

Pisanie artykułów

Nie masz czasu, by zajmować się swoim blogiem? Nasi specjaliści w zakresie prawa i marketingu prawniczego dostosują Twoje treści do najnowszych standardów by były gotowe do publikacji.

Blog prawniczy

Wizytówka prawnika

Najważniejsze informacje o Tobie i obszarach prawa, jakimi się zajmujesz, wzbudzą zaufanie czytelnika.

Media społecznościowe

Odnośniki do Twoich kont w mediach społecznościowych pozwolą na zbudowanie aktywnej sieci marketingu internetowego i zwiększą zasięg Twojego bloga.

Adres strony Twojej Kancelarii

Informacje kontaktowe pozwolą na szybkie nawiązanie rozmowy z potencjalnym klientem, a także zwiększą Twoją wiarygodność.

Jeszcze nie masz bloga?
Dowiedz się, jak szybko stworzyć miejsce, w którym będziesz mógł dzielić się swoją wiedzą z potencjalnymi klientami.
Image not availableImage not available
Image not availableImage not available
Image not availableImage not available
Slider

 

Chcesz prowadzić bloga prawniczego?

Nasi specjaliści powiedzą Ci co zrobić, by dotrzeć do czytelników.